SMS tork: Ventil und Automatisierung

NEWS

NEUES LOGO
TORK LOGOSUNU YENİLEDİ

Seit 1985 existierende Firma, die im Bereich der industrellen Automation tätig ist, macht Veränderungen im Bereich der Produktion auch äusserlich bemerkbar.


1985 Yılından itibaren endüstriyel otomasyon sektöründe olan firma, alt yapısındaki, üretim alanındaki değişikliği dış yüzüne de yansıtıyor.
Şirketin hizmet verdiği yıllardan beri, imaj değişiminde logo ve kurumsal kimliğin, hem sektördeki, hemde dünyada bu sektörün gittiği daha minimalist yaklaşımlar için tasarlandığı görülüyor.
 
Logoda kullanılan renkler, firmanın bu topraklardan çıktığını % 100 Türk firma olduğunu söylüyor. Akışkan kontrolünde daha çok hedefleri olduğunu, yalın üretim sistemiyle tıpkı Turkuaz renginin kişiye sağladığı dikkat ve konsantrasyonla üretimini gerçekleştirdiğini vurguluyor.
 
Akışkan kontrolünde ürettiği 82 ülkeye ihracat yapan firma, yurtiçinde öncü ve lokomotif firma konumunda. 
SMSTORK’un sektörde öncü ve uzun soluklu olma  başarısı,  yürüttüğü Ar-Ge ve Ür-Ge çalışmalarına dayanıyor. gelişim ve doğru proje yatırımları olduğunu bilen yönetim ekibi, insana verdiği değerle, modern binası, son teknoloji makine parkuru ve 100’ ün üzerinde kişi istihdamıyla hızlı bir büyüme sürecinden geçmeye devam ediyor.

Ein Angebot anfordern

Angebotsform

Bitte vervollständigen Sie nebenstehendes Kontaktformular

Die Nachfrage Name des Produkts / Seriennummer
Ihre Vor- & Nachname
Telefon
E-Mail
USt-Ident-Nr.
Steuernummer
Firmenname
Einsatzbereich
Land
Adresse